studio urody - Kraków
skontaktuj się z nami

regulacja i henna

Zastanawiasz się nad henną brwi? Rzęs? A może by nadać im nowy kształt? Świetnie, zadbaj o szczegóły. Idealna oprawa oka to niekwestionowany atut... sprawia, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste, niezwykle kobiece wręcz magnetyzujące. Nic tak nie odwraca uwagi jak krzaczaste lub źle wyregulowane brwi potrafiące zepsuć najstaranniej wykonany i dopracowany makijaż.

henna brwi 20zł
henna rzęs 25zł
regulacja 20zł
henna brwi i rzęs z regulacją 60zł

makijaż

Nic tak nie poprawia samopoczucia jak świadomość, że się podobasz. Pewność siebie prosto z lustra dodaje skrzydeł. Dobrze dobrany makijaż powinien wydobyć atuty urody, odwrócić uwagę od drobnych niedoskonałości, poprawić wygląd po nieprzespanej nocy, chronić i pielęgnować skórę. Dzięki niemu ładne oczy wydadzą się jeszcze piękniejsze, a usta bardziej zmysłowe.

dzienny 80zł
biznesowy 80zł
wieczorowy 100zł
ślubny 140zł
makijaż ślubny, regulacja brwi, makijaż fantazyjny, makijaż odmładzający, makijaż fotograficzny, makijaż typu banan, smoky eye, henna brwi, henna rzęs, makijaż próbny, makijaż bankietowy, makijaż okazjonalny, henna z regulacją, makijaż dzienny, makijaż biznesowy, makijaż wieczorowy, makijaż ślubny, makijaż romantyczny, makijaż klasyczny.

umów się na wizytę już teraz!

kontakt

Tel. + 48 789 127 920
Tel. +48 12 29 92 992

novotel

Kraków, ul. Kościuszki 5
Novotel, poziom -1
(Hotelowe Centrum Rekreacji)

Godziny otwarcia:
pon. - pt. - 11.00-19.00
sob. 9.00-16.00